چهارشنبه 8 شهریور‌ماه سال 1385
توسط: خاکستر

سریال مزخرف...........................

با سلام

نظر شما در مورد سریال نرگس چیه؟
نظر من اینه که 75 میلیون ایرانی رو فاتحه اعصابشونو می خونه و
 دیگه مثل اینه که یکی بخواد بهت حرفی بزنه ولی هی تفره بره
از آخر بعد یه ساعت چر تو پرت.بهت بگه حرفه مهمی نبود.
اونجاست که به قول رضا مارمولک(فیلم مارمولک) باید خواهر مادرشونو رو بهم پیوند داد

مثلا یه جاش اینکه باید 75 میلیون جمیت منظر یه تصمیم احمقانه ی نسرین باشن که وقتی نرگسو می بینه
بره پیشش یا نه که بازم زده حال میزنه هو یه مقدار به خر بودنه خودشو سر کار بودن ملت  توی دلش می خنده
در یه کلام شورشو در آوردن

نظرات (6)
حمیدرضا
جمعه 10 شهریور‌ماه سال 1385 ساعت 01:28 ق.ظ
واقعاً سریال جالبی هستش ! دیشب انرژی هسته ای رو هم بهش ربط دادن !!! خداییش موندم که آخرش چی می خواد در بیاد !!! آش شله قلم کار !!!
بلاگ منو ببین :D
امتیاز: 0 0
حضرت عشق
جمعه 10 شهریور‌ماه سال 1385 ساعت 07:27 ب.ظ
گلایه ای نیست که مرا تنها در بیابان به رقص گرگ ها نشاندی همسفر....
سلام
خوبی ؟؟ امیدوارم که حالت خوب باشه
همون طور که بهت قول دادم حضرت عشق نو و تازه کلید خورد و البته منتظر !!!
آره منتظر قودم همیشه گلباران شما
منتظرتونم مثل همیشه
فعلا......

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•*¨(¸.•*¨(¸.•*¨(¸.•*¨منتظرتم ¸.•*´¨)¸.•*´¨)¸.•*´¨)
امتیاز: 0 0
شیوانا
یکشنبه 12 شهریور‌ماه سال 1385 ساعت 11:28 ق.ظ
سلام چی بگم والا فعلا که ما رو از بیکاری آخر شب در آورده .
همه داستانها همینن دیگه آدمو سر کار می زارن اصلا ماهیت داستان همینه....
موفق باشی و شاد.
مراقب مجید باش.
بابای...
امتیاز: 0 0
تینا وامین
جمعه 21 مهر‌ماه سال 1385 ساعت 12:04 ق.ظ

If one day you feel like crying.. call me
i don't promise you that I will make you laugh,
But I can cry with you

If one day you want to run away..
Don't be afraid to call me.
I don't promise to ask you to stay,
But I can run with you.

If one day you don't want to listen to anybody,
Call me..
I promise to be very quiet.

But,
If one day you call
and there is no answer..

Come fast to see me,
Perhaps I need you
امتیاز: 0 0
به غارت رفتن تاریخ ایران به کام جوم
جمعه 1 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 12:14 ب.ظ
بدبختانه عدم شناخت نسل امروز نسبت به تاریخ باشکوه ایران باعث شده است که بسیاری از داشته های خویش را در دستان دیگران ببینیم و لذت هم ببریم !
سریال افسانه جومونگ ( ساخته کشور کره جنوبی ) در واقع بخشی از تاریخ ایران را ربوده است . آنها نام ارمنستان را لاک گرفته و بر آن سرزمین بویو گذارده اند فرمانروایی ایران را هم سلسله هان نامیده اند . در تاریخ سلسله ( هان ) سواره نظام زره پوش وجود ندارد این سواره نظام بنا بر همه اسناد تاریخی مربوط به ارتش پارت ایران بوده است . وقتی از درگیری دولت هان با یاغیان صحبت می شود و بدین خاطر بویو دست به حمله به مناطق اطراف خود می زند در واقع زمانی است که فرمانروایی ایران با یاغیان هوسپائوسینس ( شورشگر تازی ) و گوردی ین، آدیابن و اُسرائن در باختر و سکاییان در خاور مشغول جنگ است در ضمن مهمترین نکته آنکه گرفتن گروگان از خاندان نافرمان نسبت به فرمانروایی تنها در ایران باب بوده است مهرداد پادشاه اشکانی در ارمنستان ( بخاطر آنکه بی طرفی کشورش را زیر پا گذارده و از رومیان حمایت نمود ) وارد کارزار شده و آرتاواز شاه ارمنستان را فرمانبردار خویش نمود و تیگران پسر آرتاواز را به عنوان گروگان به پارت فرستاد. رویدادهای بعدی باعث مداخله دوباره ایران شد و ارتش پارت، تیگران را به عنوان شاه بر صندلی پادشاهی به جای آرتاواز قرار داد . کشور بی ریشه کره با استفاده از تمثیل های ایرانی برای خود تاریخ می سازد در سریال یانگوم نخستین رستم زاد ( سزارین ) را به یانگوم منتسب کردند و حال در دل تاریخ اشکانی ما برای سرزمین چوسان خود هویتی حماسی می سازند . باید با هزار درد افسوس گفت به خاطر عدم توجه رسانه های مسئول نسبت به هویت و تاریخ ملی ایران کشورهایی نظیر کره بجای ما ، آنها را به نام خود نموده و در نهایت ما می مانیم و مشتی تاریخ غیر ایرانی !
بقول ارد بزرگ اندیشمند و متفکر ایرانی : سرزمینی که اسطوره های خویش را فراموش کند به اسطورهای کشورهای دیگر دلخوش می کند فرزندان چنین دودمانی بی پناه و آسیب پذیرند .

برای شناخت بیشتر و بهتر تاریخی که کشور کره جنوبی به یغما برده است نظر شما را به بخش های از تاریخ دودمان اشکانیان و پارت های ایران جلب می کنم :
امتیاز: 0 0
به غارت رفتن تاریخ ایران به کام جوم
جمعه 1 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 12:15 ب.ظ
به مهرداد دوم پادشاه ایران زمین گفتند در کشورداری صبوری کنید اردوان پدر شما و همین طور فرهاد پدر بزرگتان خیلی زود کشته شدند . مهرداد گفت در حالی که هوسپائوسینس ( شورشگر تازی ) و گوردی ین، آدیابن و اُسرائن در باختر و سکاییان در خاور به جان مردم ایران افتاده و کشتار می کنند سکوت و نرمش به چه معناست . کشته شدن در این شرایط بسیار با ارزش تر از زندگی در خفت و ننگ است .

شجاعت پادشاه ایران مهرداد اشکانی گویای این سخن ارد بزرگ است که : برآزندگان و ترس از نیستی؟! آرمان آنها نیستی برای هستی میهن است.
مهرداد دستور داد ارتش ایران بازسازی شود استراتژی نظامی خاص اشکانیان ، جنگهای نامنظم توسط کمانداران ورزیده بود که شالودهء ارتش اشکانی را تشکیل می دادند. گروههای سوارکار چالاک و کمانداران قابلی که می توانستند در حال سوارکاری ، از هر سویی، هر هدفی را نشانه روند . علاوه بر این ، تمرینات گروهی پیوسته آنها ،در میدان نبرد ، الگوهای نامنظم ولی هدفمندی از حرکت اسبها را ایجاد می کرد، که به نحوه ای غیر قابل پیشبینی ،به هر سمت و سویی می تاختند و به طور فردی یا گروهی شلیک می کردند . بخش دیگر سپاه مهرداد دوم سواره نظام زره پوش ایران که در باختر به آن سوارکاران شوالیه و در خاور به آنها سوارکاران آهنین می گفتند تشکیل می داد تمام بدن آنها و حتی بدن اسبهایشان پوشیده از آهن بوده و بدین شکل هر سپاهی را شکافته و به تسلیم وادار می نمودند .
فرمانروای ایران یاغی هان باختر و خاور را مطیع خویش نمود و با ووتی فغفور فرمانروای چین از سلسله هان (۱۴۱ تا ۷۸ پیش از میلاد) روابط سیاسی و بازرگانی برقرار نمود .
مهرداد دوم دوباره شکوه را به ایران بازگرداند ...
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد